Įdaryti kiaušiniai: 3 įdarų receptai

Įdaryti kiaušiniai

Įdaryti kiaušiniai - sotus ir gardus užkandis šventiniam stalui.

Pirmiausia reikės išvirti kiaušinius. Taigi, dedame juos į šaltą vandenį ir kai užvirs verdame ant silpnos ugnies 10 minučių. Virtus kiaušinius paliekame atvėsti šaltame vandenyje, nulupame, perpjauname pusiau. Šaukšteliu atsargiai išimame kiaušinių trynius, dubenėlyje sutriname juos šakute.

I kiaušinių įdaras

Ingredientai: kiaušinių tryniai; džiovinti baravykai; svogūnas; sviestas; druska, malti juodieji pipirai.

Džiovintus baravykus išverdame ir smulkiai supjaustome. Svogūną susmulkiname, pakepiname ant sviesto, dedame baravykus ir dar pakepiname. Baravykus sumaišome su kiaušinių tryniais ir majonezu, pagardiname druska ir pipirais.

II kiaušinių įdaras

Ingredientai: kiaušinių tryniai; rūkyta vištiena; švieži žalumynai (krapai ar petražolės); majonezas; druska, malti juodieji pipirai.

Rūkytą vištą labai smulkiai supjaustome ir visus ingredientus sumaišome su majonezu. Galima įdarą pertrinti smulkintuvu.

III kiaušinių įdaras

Ingredientai: kiaušinių tryniai; konservuotas tunas; majonezas; petražolės; druska, malti juodieji pipirai.

Tuną šakute ištriname su kiaušinio tryniais ir sumaišome su majonezu ir kapotomis petražolėmis. Paskaniname druska, pipirais. Prie šio įdaro tinka juodosios alyvuogės (papuošti).

Pasirinktą įdarą šaukšteliu dedame į kiaušinio baltymo puseles. Įdarytus kiaušinius puošiame majonezu, alyvuogėmis ar žalumynais. Skanaus!

Daugiau įdarytų kiaušinių receptų rasite čia: Įdaryti kiaušiniai.

Rekomenduojami video

Jums taip pat gali patikti:

Paieška